Maďarsko

Lázně Mosonmagyaróvár

kam se chystáme?

V MAĎARSKU A ANI V LÁZNÍCH NEJSOU MOMENTÁLNĚ POTŘEBA TESTY NA COVID-19!!

Léčebné a termální lázně (zde schválně zdůrazňujeme slovo léčebné) s více než padesátiletou tradicí se nacházejí ve městě Mosonmagyaróvár v severozápadním Maďarsku. Zdejší termální prameny se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy. Tato voda má blahodárné účinky na choroby pohybového ústrojí, pozitivně ovlivňuje záněty kloubů a pomáhá s léčbou onemocnění horních cest dýchacích či gynekologických problémů.

V současné době se zde návštěvníci mohou těšit ze sedmi bazénů s termální vodou o teplotách od 30 do 38 stupňů Celsia, rozsáhlá zelená prostranství, impozantní vnitřní odpočívárny, bezpočet opalovacích lehátek i na kvalitní restaurace a bufety.

Na jaře 2020 byl zahájen provoz nového špičkového termálního bazénu s léčivou vodou, vybudován interaktivní park pro rodiny s dětmi a dětský bazén.

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, zájezd uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz.
Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení zájezdu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za zájezd.

Podrobnější popis i cenové kategorie najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz.
datum
čtvrtek 30.12.2021
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
590 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

Léčebné a termální lázně Mošoň (hezky česky) – Mosonmagyaróvár (správně maďarsky) se nachází uprostřed zeleně a také v blízkosti centra. Návštěvníci se mohou vykoupat v bazénech s různou teplotou vody, které se nachází jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorách. Lázně jsou vyhlášené svými léčebnými účinky a pramen má certifikované osvědčení léčivé vody. Místní pramen patří na kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Zdejší termální pramen má alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodu s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Ne každé termální lázně disponují vodou s léčebnými účinky, ale zdejší voda nabízí opravdu to nejkvalitnější.

Velkou výhodou těchto lázní je skutečnost, že všechny zdejší bazény jsou v provozu celoročně a vždy je zachována vysoká kvalita nabízených služeb. V dolní části lázní, jež navazuje na vchod z budovy hotelu Flexum Termal, se nachází nejteplejší léčebný bazén, kde teplota vody dosahuje až 38 stupňů Celsia. Dále je zde také sedací bazén s teplou vodou a oba tyto bazény jsou částečně kryté stříškou. Příjemným zpestřením celého pobytu v lázních jsou vířivky, vodní hřib a další masážní přístroje.

Maďarsko má skutečně jedinečné termální lázně, které nabízí relaxaci, odpočinek a léčivé účinky. V Mošoni se nachází také dva plavecké bazény, které v ostatních lázních většinou chybí. Lázně nabízí také celou řadu léčivých procedur od masáží přes specializované fyzioterapie, nechybí ani koupele a zábaly. Zdroje léčivé vody leží v hloubce 2000 metrů a teplota je 74 stupňů Celsia.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • osoba: 590 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, služby technického doprovodu

Cena nezahrnuje: vstupné dospělý - 3300 HUF (cca 250 Kč), děti 6-14 let - 2400 HUF (cca 170 Kč), děti do 6 let zdarma. Příplatek do saunového světa činí 2400 HUF (cca 190 Kč)

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.
Přihlásit se jako náhradník
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
E-mail
{{ errors.email }}
Počet lidí
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.