Rakousko

Valentýnské koupání v Laa an der Thaya

kam se chystáme?

Celý den v termálních bazénech s aquaparkem, vířivkou, vodopády, solným bazénem, tobogány a spoustu dalšího. Pro milovníky saunování je možnost rozšířeného vstupu do saunového světa za příplatek. Využijte naší zvýhodněné ceny vstupného na celý den!

Tradice s Fajn víkendy.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení zájezdu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz
datum
sobota 12.02.2022
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
390 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

Ráno odjedeme z Olomouce přes Prostějov, Vyškov a Brno směr termální lázně Laa an der Thaya s aquaparkem, kde si vychutnáte po celý den termální bazény, třeba i vířivku, vodopády, solný bazén, tobogán a mnohem více. Rozsáhlý šestihektarový areál s aquaparkem nabízí termální halu, kde najdete hlavní termální bazén o teplotě 34°C. Ve venkovním termálním bazénu si užijete vířivky, vodopády a světelné paprsky. Dopřát si můžete také solný bazén s podvodní hudbou (36°C). Kdo nebude chtít jen relaxovat, může využít další bazén k aktivnímu plavání. Jen vás upozorňujeme, že voda v tomto bazénu je o malinko chladnější, protože se počítá s vaším pohybem. Absolutní relax na vás čeká v odpočinkové zimní zahradě a asijské místnosti. Své tělo dokonale prohřejete v sauně. Děti budou mít radost z 90 metrového tobogánu a z pohádkového dětského světa.

Nabídka služeb je široká, tak neváhejte a navštivte vyhlášené termální lázně Laa (Therme Laa).

Termální voda termálních lázní Laa Léčivý pramen "Laa Thermal Nord I" obsahuje sodík, chlorid, jód a jiné minerály, které proudí do všech bazénů termálních lázní Laa. Za sekundu vytryskne ze země 6,3 litrů termální vody o teplotě 42 stupňů Celsia s příznivou hodnotou pH 7,36. Léčivá pramenitá voda odpovídá pomocí kontrolované úpravy všem požadavkům zákona o hygieně koupališť jakož i předpisům týkajících se pitné vody.

Indikace

  • Onemocnění srdce a krevního oběhu: (periferní arteriální poruchy prokrvení, hypertonie, stavy po mozkové příhodě, trombózy a posttrombotický syndrom, poruchy žilního oběhu)
  • Onemocnění pohybového ústrojí: (degenerativní a chronicky zánětlivá onemocnění pohybového ústrojí, artrózy a spondylózy, spondyloartrózy, M. Bechtěrev, posttraumatická onemocnění kloubů, stavy po výhřezu ploténky, lumbago)
  • Neurologická onemocnění: (poruchy cerebrálního prokrvení, stavy po mozkové příhodě, chronická neuritida)
  • Určitá onemocnění očí: (onemocnění očních cév, degenerativní, senilní či zánětlivá makulární degenerace, suché oči, zakalení sklivce)
  • Všeobecná rekreace a rekonvalescence Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a vodní zábavu pro každý věk.


Pro naši agenturu jsme získali zvýhodněné ceny. Využijte této příležitosti.

Kam jedeme: Termální lázně v Rakousku, kousek za státními hranicemi

Doprava: autobusem (při minimální obsazenosti 30 osob) a cesta potrvá přibližně 2 hod. a 30 min. až do lázní

Odjezd: 7:00 hod z Olomouce

Návrat: 21:00 hod do Olomouce

Časy jsou pouze orientační.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • dospělák: 390 Kč
  • děti (3-15 let): 390 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z Olomouce, Prostějova, Vyškova a Brna, služby průvodce
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné do termálních lázní (celodenní vstupné 21 EUR (dospělý), 16 EUR (děti od 3 let), děti do 3 let zdarma). Ceny jsou platné k 30.9.2021, můžou se v průběhu roku měnit.

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, zájezd uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení zájezdu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za zájezd.

jak zájezd hodnotili naši klienti?

„Moc děkujeme za úžasný relax. Bylo to skvělé.“
„Já byla v únoru moc jsem si to užila tentokrát jsem vzala vnučky a dceru moc moc jsme si to užili 🏖️ děkujeme“
„Báječný den.“
„Moc jsme si to užily.“
„Byl to luxus jako vždy a nabíječka na 💯 procent 😍 protože vše zařídily Fajn víkendy a my už jen užívali 🤩“
„Naprosto top, děkujeme moc za to že sem jezdime díky Fajn víkendům.. A příště zase, zase a zase.. 👍“

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.
Přihlásit se jako náhradník
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
E-mail
{{ errors.email }}
Počet lidí
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.