Rakousko

ZOO Schönbrunn

kam se chystáme?

Navštivte s námi nejstarší zoologickou zahradu na světě - ZOO Schönbrunn ve Vídni. Zoologická zahrada je součástí zámeckého parku zámku Schönbrunn. Najdete zde moderní výběhy připomínající přirozené životní podmínky zvířat, která jsou koncipovány opravdu velkoryse a hlavně v úzkém spojení s přírodou. Nejstarší stále provozovaná zoologická zahrada na světě byla již pětkrát zvolena nejlepší ZOO Evropy. I přesto, že je nestarší, tak dnes patří k nejmodernějším a nejlepším zařízením na světě. V této zahradě se to novými potomky jen hemží, které potěší zejména děti.

COVID: Pokud nebude možné zájezd uskutečnit díky covidu, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz.

Podrobnější popis i cenové kategorie najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz.
datum
sobota 28.05.2022
odkud
Olomouc, Prostějov
cena
650 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

ZOO ve Vídni byla založena již v roce 1752 jako císařský zvěřinec – je tak nejstarší zoologickou zahradou na světě. A rozhodně má co nabídnout. Starobylá atmosféra, architektonicky zajímavé pavilony, obrovské množství zvířat ze všech kontinentů, ale hlavně vzácné pandy velké jsou tím největším lákadlem. Najdete zde cca 650 druhů zvířat, můžete si být jisti, že spatříte i zvířata, která jste doposud nikdy neviděli. Mimo běžných druhů jako jsou kočkovité šelmy, lachtani, medvědi, sloni, spatříte i vzácné, kriticky ohrožené druhy, např. koaly, orangutany a také největší trhák vídeňské ZOO, párek pand velkých, který byl zahradě zapůjčen až z daleké Číny. Tito roztomilí, bílo-černí medvídci patří k nejohroženějším zvířecím druhům na světě, ve vídeňské ZOO se jim však velmi daří. Dokonce se zde podařilo odchovat i pandí mláďata, která byla počata přirozenou cestou, což je naprostý unikát. Nesmíte si nechat ujít ani skleník s exotickým deštným pralesem, žirafí park, areál s orangutany, tropický skleník s motýly a ptáky, kteří volně poletují, korálový útes, ale také třeba polárium s tučňáky, ledními medvědy a lachtany. Především děti nadchne podvodní tunel, kde mohou sledovat ryby plovoucí přímo nad jejich hlavami.
Kam jedeme: Vídeň, Rakousko
Vstupné: 20 Eur (dospělý), 10 Eur (děti od 6 do 19 let), zdarma děti do 6 let
Doprava: autobusem (při minimální obsazenosti 30 osob) a cesta potrvá 4 hodiny.
Odjezd: 7:00 z Olomouce, 7:30 ze Prostějova
Návrat: 20:00 do Olomouce
Covid omezení: Povinné roušky v autobuse


Časy jsou pouze orientační.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • osoba: 650 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z Olomouce a Prostějova, služby průvodce
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.