Česká Republika

Velký Pátek v Pekle Čertovina a Pohádková vesnička

kam se chystáme?

Pohádková vesnička každého nadchne především překrásnými domečky Sněhurky, Rákosníčka, Budulínka, Rumcajse a Cipíska. Tou nejobdivovanější se zatím stala chaloupka Pařezová. Mimo nich uvidíte ještě i chaloupku kováře Matěje, chaloupku ve mlýně, u Karkulky a nahoře nad vesničkou chaloupku perníkovou. Potom se přesuneme už do samého Pekla, kde nás čeká nezapomenutelná komentovaná prohlídka s názvem "Čert Vytřas provází". Pekelné království je zasazené hluboko do země a navíc se skvělým doprovodným programem pro všechny věkové kategorie. Nudit se určitě nikdo nebude.

O PEKLE se nedá vyprávět, PEKLO se musí zažít!

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení zájezdu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz
datum
pátek 15.04.2022
odkud
Olomouc, Prostějov
cena
390 až 890 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

Naše putování za pohádkou začneme ve vesničce Podlesíčko, kde nás čeká komentovaná prohlídka, při které uvidíme např. chaloupku Pařezovou, Rákosníčkovu, Budulínkovu, Karkulčinu, Rumcajse, ale i chaloupku u mistra kováře Matěje a mnoho dalších. A hned na to už nás čeká PEKLO V lesích na Čertovině u Hlinska. Čertovinské unikátní zábavné peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Toto pekelné království se totiž rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry.

Pod jednou střechou zde mohou návštěvníci zažít, ochutnat, vyzkoušet a spatřit opravdu mnoho. V celém interiéru vynikne skvělá práce českých řezbářů, truhlářů, kovářů i zedníků, na jejichž rukou peklo vyrostlo a díky níž je tak jedinečné a nenapodobitelné. Pekelná říše, která zabírá plochu běžného hypermarketu zdálky připomíná spíše obří mraveniště. Součástí areálu je také restaurace, kde si můžete pochutnat na čertovských specialitách. Za pekelnou bránou čeká na lidi čertovská škola, obří kotle v kuchyni nebo mučírna vybavená zadkopleskem, hubopleskem, řiťopichem nebo lochtadlem. Takzvaná trapidla budou obsluhovat kvalifikovaní odborníci, kteří si posvítí na případné neposluchy a neposedy.

Program je skutečně překrásný a užijí si ho jak ti malí, tak i ti velcí.

Covid omezení: Povinné roušky v autobuse

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • děti (do 3 let): 390 Kč
  • děti (3-15 let): 790 Kč
  • dospělák: 890 Kč

Cena zahrnuje VŠE: autobusovou dopravu z Olomouce, vstupné do Pekla Čertoviny i do pohádkové vesničky Podlesíčka s výkladem, služby průvodce

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, zájezd uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení zájezdu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za zájezd.

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.
Přihlásit se jako náhradník
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
E-mail
{{ errors.email }}
Počet lidí
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.