Rakousko

Parndorf, nákupy v outletovém městečku

kam se chystáme?

Celodenní nakupování ve Fashion Outlet aréně Parndorf v Rakousku. Najdete zde více než 100 módních a lifestylových značek o 30 – 70 % výhodněji. Těšit se můžete na značky: např. Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren Polo, Hugo Boss, Burberry, Desigual, Aldo, Gant, Armani, Diesel, MK, Guess a mnoho dalších. Obléknete tu nejen celou rodinu pro každou příležitost, ale pořídíte zde i šperky, kabelky, sportovní vybavení, bytové doplňky, elektroniku i potraviny.

COVID: Pokud nebude možné zájezd uskutečnit díky covidu, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz.

Podrobnější popis i cenové kategorie najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz.
datum
sobota 13.11.2021
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
590 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

Pojeďte s námi nakupovat do jednoho z největších outletových městeček v Rakousku, které se nachází kousek od slovenských hranic a je jen 20 min. od Bratislavy. Obléknete zde nejen sebe, ale i celou svou rodinu. Můžete těmito nákupy udělat radost třeba až pod stromečkem a nebo třeba hned, když se vrátíte večer domů. Vybírat budete mít z čeho, protože nabídka je opravdu široká. Najdete zde všechny luxusní značky, o kterých jste kdy slyšeli a to v každém sortimentu, na který jen pomyslíte. Zmínit můžeme například značky Adidas, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Mango, Hugo Boss, Armani, Diesel, Gucci, Lacoste a další. Na nakupování budete mít celý den a vybírat můžete z oblečení, obuvi, sportovního zboží, kabelek, bytových doplňků, potravin, elektroniky, kosmetiky a ze spousty dalšího.

V průběhu dne vám otevřeme autobus, abyste své úlovky nemuseli nosit po zbytek dne u sebe a nakupovalo se vám pohodlněji. Přibližně po 6-ti hodinách nakupování se vydáme zpět do ČR.

Program:

  • kolem 9 hod. příjezd do Parndorfu
  • celodenní nakupování (6 hodin)
  • odjezd kolem 16 hod. zpět do ČR
  • návrat do nástupních míst kolem 20 hod.

Časy jsou orientační.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • Osoba: 590 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, technického průvodce

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.