Rakousko

Vánoční Vídeň II

kam se chystáme?

V sobotu před Štědrým dnem navštívíme jedno z nejkrásnějších měst Evropy - Vídeň. Nezapomenutelnou atmosféru má právě v době adventu, kdy je celé město nádherně vyzdobené a po setmění je nasvícené tak, že až to místy bere dech. Zastavíte se a jen vnímáte tu atmosféru, možná i vůni pečených kaštanů či jiných pochutin. K pití si můžete dát tradiční hrníček punče nebo svařeného vína. Lze zde koupit ručně vyráběné vánoční ozdoby ze dřeva nebo foukaného skla.

Nejdříve se ale projdeme historickým centrem s průvodcem, od kterého se dozvíte spoustu zajímavostí, uvidíte známe i méně známé památky a určitě se dozvíte spoustu nového.

COVID: Pokud nebude možné zájezd uskutečnit díky covidu, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz.

Podrobnější popis i cenové kategorie najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz.
datum
sobota 18.12.2021
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
590 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

Adventní výlet do Vídně začíná odjezdem z ČR tak, abychom do hlavního města Rakouska přijeli až skoro v poledních hodinách. Nebudeme vyjíždět z ČR brzo, protože chceme vidět nejhezčí vánoční trhy Evropy až pod rouškou tmy, nasvícené a plné vánoční nálady.

Čas kolem obědu je ideálním časem pro zahájení společné procházky centrem s průvodcem, která zabere přibližně dvě hodiny. Příjemnou procházku a prohlídku historického centra zakončíme před budovou radnice na Radničním náměstí, kde se konají slavné adventní trhy. Jedná se o největší vídeňské trhy, kde se nachází až 150 stánků, ale o nic méně kouzelné jsou adventní trhy na náměstí Marie Terezie, náměstí Karlsplatz, Am Hof a dalších. Všude zde si můžete vychutnat pravou vánoční atmosféru s punčem, vánočním cukrovím, marcipánem, praženými kaštany a mnoha jinými dobrotami. Vzhledem k tomu, že do Vídně dorazíme až v poledne, nebudeme spěchat s odjezdem a zažijete vánoční trhy po setmění, nádherně nasvícené centrum Vídně a třeba se dočkáme i sněhových vloček.  

Po setmění se kolem 18:00 hod. sejdeme na smluveném místě odjezdu a vyrazíme zpět do ČR. Věříme, že se budete vracet příjemně vánočně naladěni a možná i obtěžkáni vánočními balíčky pro své blízké.


Přibližný časový rozvrh:

7:30 – odjezd Olomouc

8:00 – odjezd Prostějov

8:25 - odjezd Vyškov

12:00 – 14:00 – společná procházka ve Vídni

14:00 – 18:00 – individuální volno

18:00 - odjezd z centra Vídně

Cca 21:00 – návrat do nástupních míst

Všechny časy jsou orientační a budou upřesněny v pokynech před odjezdem.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • osoba: 590 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, služby technického průvodce

Cena nezahrnuje: cestovní připojištění

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.