Maďarsko

První advent v Budapešti

kam se chystáme?

Tato skutečná perla na Dunaji nám nabídne vidět Citadelu na Gellértově vrchu, tržnici Vásárcsarnok, Budínský hrad, Rybářskou baštu, Matyášův chrám, baziliku sv. Štěpána, Náměstí hrdinů a mnoho dalších překrásných míst. Bude čas i na individuální volno k vánočním nákupům či příjemnému posezení v restauraci.

COVID: Pokud nebude možné zájezd uskutečnit díky covidu, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz.

Podrobnější popis i cenové kategorie najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz.
datum
sobota 27.11.2021
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
1090 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

Poznejte s námi adventní Budapešť, která je v tomto období takřka k nepoznání. Ochutnejte vyhlášenou medovinu, tradiční maďarské dobroty a užijte si překrásných vánočních koled při procházce v jednom z nejkrásnějších hlavních měst Evropy. Při procházce historickými částmi měst Budína a Pešti zhlédneme ta nejkrásnější místa maďarské metropole, města habsburské pompéznosti i úžasných termálů. Uvidíme Citadelu na Gellértově vrchu, tržnici Vásárcsarnok, Budínský hrad, Rybářskou baštu, Matyášův chrám, baziliku sv. Štěpána, Náměstí hrdinů a mnoho dalších překrásných míst.

Na mnohých budapešťských náměstích jsou umístěny vánoční trhy, jejichž součástí je doprovodný kulturní program. U stánků lze zakoupit umělecké předměty nebo si pochutnat na tradičních pamlscích a hřejivých nápojích. Za zvuku vánočních koled si vychutnáte sváteční medovinu či pečené kaštany.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • osoba: 1090 Kč

Cena zahrnuje: Dopravu, služby technického průvodce

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.