Polsko

Krakow - královské město o Vánocích

kam se chystáme?

Krakow patří mezi nejznámější města Polska. Při naší návštěvě uvidíme překrásný hrad Wawel, slavnou tržnici Sukiennici, kostel Panny Marie, Kazimierz a mnoho dalších těch NEJ míst z Krakowa. Prohlídka města bude zakončena u brány městského opevnění Barbakanu. Po společné prohlídce už budete mít individuální volno na procházku mezi stánky na vánočních trzích, můžete se zatoulat do malebných uliček nebo posedět v některé z útulných kaváren.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení zájezdu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz
datum
sobota 11.12.2021
odkud
Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou, Olomouc, Ostrava, Přerov, Prostějov
cena
690 Kč
Rezervace byly ukončeny.

jaké jsou detaily zájezdu?

Třetí adventní víkend nás zavede do královského města Krakow. Toto město je právem považováno za nejkrásnější město Polska. Mezi nejznámější památky patří hrad Wawel, židovská čtvrť nebo Rynek Glowny (Hlavní náměstí).

Největším klenotem města Krakow je královský hrad Wawel, který byl sídlem polských králů a stojí na stejnojmenném vrchu nad řekou Vislou. Jedná se o nejnavštěvovanější památku v Polsku a je zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Projdeme i další úžasná historická místa, která jsou nerozlučně spojena s dějinami Polska a dozvíme se o nich spoustu zajímavého. Po prohlídce města už bude město pouze vaše a můžete si ho užít dle libosti. Komentovaná prohlídka je samozřejmě dobrovolná, účastnit se jí samozřejmě nemusíte a můžete si užívat města hned od našeho příjezdu.

Vánoce jsou křesťanským svátkem a je všeobecně známé, že Poláci jsou silně věřícím národem. Tomu odpovídá i oslava a příprava na tyto svátky. Centrálním bodem o Vánocích je Rynek Glowny, který je hlavním náměstím Krakowa, a je doslova obsypaný vánočními stánky. Na místních vánočních trzích se setkáte výhradně s prodejci tradičních předmětů, jídel, vůní svařeného vína a včelího vosku.


Předběžný časový harmonogram:

  • 7:30 - odjezd Prostějov
  • 8:00 - odjezd Olomouc
  • 11:00 - příjezd do Krakowa
  • 11:00 - 13:00 - komentovaná prohlídka Krakova
  • 13:00 - 17:30 - individuální volno, návštěva adventních trhů
  • 17:30 - odjezd zpět do ČR
  • 21:30 - 22:00 - návrat do nástupních míst

Změna časů vyhrazena.


jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • osoba: 690 Kč
COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, zájezd uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení zájezdu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za zájezd.

Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.
Přihlásit se jako náhradník
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
E-mail
{{ errors.email }}
Počet lidí
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.