Česká Republika

Mikuláš v pekle a Vánoce na Veselém kopci

kam se chystáme?

Zažijte s dětmi jedinečného Mikuláše v Pekle Čertovina, kde na vás čeká procházka Pekla s čerty a odměny od samotného Lucifera, Mikuláše a anděla. Brundibára bude rozdávat nadílku pro ty zlobivé! Nudit se určitě nikdo nebude. O PEKLE se nedá vyprávět, PEKLO se musí zažít!

Před Peklem se zajedeme podívat na Vánoce na Veselém kopci, kde vás bude čekat tradiční vánoční jarmark, ukázka tradičních zvyků a mnoho dalšího.

COVID: Pokud nebude možné zájezd uskutečnit díky covidu, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz.

Podrobnější popis i cenové kategorie najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz.
datum
neděle 05.12.2021
odkud
Litovel, Mohelnice, Olomouc, Prostějov
cena
450 až 950 Kč
Volná místa: 1

jaké jsou detaily zájezdu?

V Pekle Čertovina na vás na Mikuláše čeká opravdu ďábelský program!

Samotný Lucifer odmění děti pekelným dárkem. Ale pozor, nebude to jen tak! Pouze za básničku! Na rarášky bude čekat nadílka od Mikuláše a anděla a na ty zlobivé si posvítí Brundibára, který bude rozdávat čertosvařáček a něco ke smlsnutí. Po Pekle se budete moci projít s čerty a podívat se na pohádku Čertoviny. Program je skutečně překrásný a užijí si ho jak ti malí, tak i ti velcí.


Co o Pekle ještě víme?

Čertovinské unikátní zábavné peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Toto pekelné království se totiž rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry.

Pod jednou střechou zde mohou návštěvníci zažít, ochutnat, vyzkoušet a spatřit opravdu mnoho. V celém interiéru vynikne skvělá práce českých řezbářů, truhlářů, kovářů i zedníků, pod jejichž rukou peklo vyrostlo a díky níž je tak jedinečné a nenapodobitelné. Pekelná říše, která zabírá plochu běžného hypermarketu zdálky připomíná spíše obří mraveniště. Součástí areálu je také restaurace, kde si můžete pochutnat na čertovských specialitách. Za pekelnou bránou čeká na lidi čertovská škola, obří kotle v kuchyni nebo mučírna vybavená zadkopleskem, hubopleskem, řiťopichem nebo lochtadlem. Takzvaná trapidla budou obsluhovat kvalifikovaní odborníci, kteří si posvítí na případné neposluchy a neposedy.

Vánoce na Veselém kopci

Podíváme se na tradiční zvyky a ukázky výroby předmětů provázející vánoční čas v minulosti. Bude zde doprovodný kulturní program. Součástí bude i Vánoční jarmark, jehož se zúčastní lidoví výrobci.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • děti (do 3 let): 450 Kč
  • děti (3-15 let): 850 Kč
  • dospělák: 950 Kč

Cena zahrnuje vše: autobusovou dopravu, vstupné do Pekla Čertoviny, včetně hodnotných dárků, i na Vánoce na Veselém kopci a na jarmark, služby technického průvodce

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.