Česká Republika

Vila Tugendhat

kam se chystáme?

Pojeďte s námi ve čtvrtek 9.12. na komentovanou prohlídku vily, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve vile Tugendhat se také utvářela naše historie. Probíhala zde v srpnu 1992 jednání o rozdělení Československa mezi tehdejším premiérem České republiky Václavem Klausem a Slovenské republiky Vladimírem Mečiarem. U kulatého stolu ve vile Tugendhat byla také podepsána smlouva o rozdělení státu.
Po prohlídce se přesuneme do centra Brna na vánoční trhy.

Omezená nabídka pouze pro 19 osob!


Program:


• 12:30 hod. odjezd z Tržnice, staré autobusové nádraží, Olomouc
• 14:00 – 15:30 hod. prohlídka vily Tugendhat
• 15:30 – 15:45 hod. přesun do centra Brna na vánoční trhy
• 15:45 – 18:30 hod. společná prohlídka Brna a volný program
• 19:30 – 20:00 příjezd do Olomouce

Časy jsou pouze orientační.

COVID: Pokud nebude možné zájezd uskutečnit díky covidu, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz.

Podrobnější popis i cenové kategorie najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz.
datum
čtvrtek 09.12.2021
odkud
Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
890 Kč
Volná místa: 5+

jaké jsou detaily zájezdu?

Projděte se s námi unikátními prostorami nejznámější funkcionalistické vily v ČR, která se zapsala do naší historie. Vila manželů Tugendhatových z let 1929–1930 je nejvýznamnější památkou moderní architektury České republiky a je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Celé pojetí exteriéru i interiéru vily bylo na svou dobu nevídané a tím i extrémně nákladné. Cena vily se před svým dokončením dostala až k částce 1 milion marek (tj. 8 milionů čs. korun), přičemž běžný rodinný řadový domek bylo možno postavit v této době pod 100 tisíc čs. korun.


V letech 2010–2012 prošla vila Tugendhat rozsáhlou obnovou. Stavba i s přilehlou zahradou byla restaurována do původní podoby a interiéry jsou vybaveny exaktními replikami prvorepublikového nábytku.


Vybrali jsme pro vás rozšířený okruh prohlídky v délce 90 minut. Podíváte se nejen do obytné části, kde uvidíte onyxovou stěnu či speciální místnost pro kožichy, ale nahlédneme i do technického zázemí a do zahrady.


Rezervaci prohlídky nebylo vůbec jednoduché získat a podařilo se nám zajistit pouze 16 míst. Nenechte si ujít tento nevšední zážitek.


Po prohlídce vily se přesuneme do centra Brna, kde pro Vás bude připravena společná procházka historickou částí Brna a následně volný program.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje:
  • osoba: 890 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z Olomouce, Prostějova a Vyškova, cenu vstupenky do vily Tugendhat, služby průvodce

pojedete tam s námi?

rezervovat
Smlouva o zájezdu
Objednavatel a účastník zájezdu:
Jméno a Příjmení
{{ errors.name }}
Datum narození (např. 18.06.1960)
{{ errors.birthDate }}
E-mail
{{ errors.email }}
Telefonní číslo
{{ errors.phone }}
Místo nástupu
{{ errors.departureId }}
Tarif
{{ errors.tarifId }}
Pojede vás víc?
Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd tyto osoby:
Jméno a Příjmení
{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
Datum narození
{{ errors['persons['+index+'].birthDate'] }}
Místo nástupu
{{ errors['persons['+index+'].departureId'] }}
Tarif
{{ errors['persons['+index+'].tarifId'] }}
Chcete-li něco k rezervaci dodat, napište nám
{{ errors.message }}
Poukaz:
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}

Prohlašuji, že jsem se seznámil s nabídkou v elektronické podobě na internetových stránkách  a že jsou mi známy Všeobecné obchodní podmínky CA Fajn víkendy s.r.o. o účasti na zájezdech organizovaných společností Fajn víkendy s.r.o. a souhlasím s nimi. Prohlašuji tímto, že povinnostem mnou přihlášených spolucestujících dostojím jako svým vlastním. Smlouva je uzavřena ve smyslu občanského zákoníku – zákona č. 89/2012 Sb. Souhlasím se zpracováním osobních údajů osob uvedených v této smlouvě podle zákona 101/2000 Sb. v rozsahu uvedeném v bodě 8 Všeobecných podmínek.

UPOZORNĚNÍ: Odeslání této vyplněné přihlášky o zájezdu na elektronickou adresu organizátora se považuje za platný právní úkon rovný podepsání tištěné podoby smlouvy (objednávky). Přihláška (smlouva o zájezdu) nabude platnost po jejím potvrzení společností Fajn víkendy s.r.o., zasláním variabilního symbolu a zaplacení 100% zálohy (není-li stanovena nižší) do termínu určeného CA. Nezaplacením zálohy do určeného termínu CA zaniká rezervace pro všechny přihlášené.

{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.