Česká Republika Safari Park Dvůr Králové

Kam se chystáme?

ZOO Dvůr Králové - Safari Park - patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás. Nachází se v malebném podhůří Krkonoš a její různorodý terén dotváří atmosféru divoké přírody. Domov tu získalo téměř dva a půl tisíce živočichů, kteří mají svůj původ v dalekých zemích a na mnoha kontinentech světa. Najdete zde největší kolekci afrických zvířat v Evropě. Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a poznejte tak tajuplnou Afriku na vlastní kůži.

Znáte seriál ZOO z televize? Rádi byste viděli místa, kde se točily některé scény? Ano? Tak pojeďte s námi!

Na cestě zpět se zastavíme na chviličku na prohlídku unikátní vodní nádrže Les Království.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
sobota 09.07.2022
odkud
Mohelnice, Olomouc, Prostějov
cena
650 až 690 Kč
Vyprodáno.
Pokud chcete být náhradníky, přihlašte se prosím zde.

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Dvůr Králové nad Labem leží jen kousek od Krkonoš a cesta z Olomouce sem trvá více jak 3 hodiny. Určitě stojí za to tuto cestu podniknout. Dvůr Králové nabízí jedno z nejkrásnějších ZOO v Evropě a navíc svou rozlohou 94 ha patří i k těm největším v ČR. Zároveň je největším chovatelem afrických zvířat v Evropě. Královodvorský Safari Park nabízí kromě klasické části ZOO také skutečné safari. Můžete se dokonce vydat do Lvího safari, kde, podobně jako v národních parcích Afriky, nejsou mezi zvířaty a lidmi bariéry. Za brány africké divočiny s volně pobíhajícími stády zeber, pakoňů či antilop se můžete vydat pěšky nebo specializovaných Safaribusem.

V klasické části ZOO budete především obdivovat tropické pavilony, Ptačí svět a Vodní svět, kde můžete zvířata pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Především u dětí jsou oblíbené pavilony šelem, hravých opic, roztomilých hrošíků, lvíčků a samozřejmě lvů. Jeden z pavilonů je věnován také vzácné okapi, kterou chová Královédvorská ZOO jako jediná ve střední Evropě. Pro zvídavé návštěvníky je určena galerie obrazů pravěkých zvířat od Zdeňka Buriana a expozice dinosaurů, se kterými budete cestovat časem.

Pokud Vás při prohlídce začnou bolet nohy či to budete chtít stihnout rychleji, můžete nastoupit na malý výletní vláček, který projíždí kolem výběhů.

Safari ve Dvoře Králové nad Labem si lze vychutnat 6x jinak – za bílého dne Mzungu Safari – pěšky, Safaribusem, Afrika Expressem či vlastním vozem, při soumraku v rámci Večerního safari nebo ve výšce korun stromů – lanovou stezkou Katika Miti.

A jestli znáte seriál ZOO, tak se ve Dvoře Králové budete připadat jako v TV. Spousta scén, které znáte z tohoto seriálu se právě točila v interiérech a exteriérech této zoologické zahrady.

Po cestě zpět si projdeme a prohlídneme jednu z nejkrásnějších vodních nádrží u nás v ČR - Les Království.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • Děti do 12 let: 650 Kč
  • Dospělý: 690 Kč

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z Olomouce, Prostějova a Mohelnice, služby technického průvodce

Cena nezahrnuje: vstupné do ZOO (243 Kč/dospělý a 189 Kč/dítě, studenti a senioři 65+)

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.