Polsko Termální lázně Chochołowskie

Kam se chystáme?

Kochejte se pohledem na panorama Tater z venkovních bazénů o teplotě až 38°C a se skleničkou něčeho dobrého z nedalekého pool baru. Odpočiňte si v bazénech s tryskami, vířivkami, solnými jeskyněmi, solným a siřičitým bazénem, saunami či vlnobitím. Nechte děti vyřádit na tobogánech, v dětském koutku či na skluzavkách. Odpoledne si zajděte na kávičku se zákuskem v místní restauraci či kavárně. To vše a mnoho dalšího nabízí jedinečné Chochołowskie termální lázně.

Zájezd do termálních lázní se koná v den státního svátku v ČR a tak využijeme mimo víkendového dne, abychom si lázní užili při menším počtu návštěvníků. Výhoda tohoto zájezdu je i nižší cena za vstup do lázní.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
pátek 28.10.2022
odkud
Frýdek-Místek, Lipník nad Bečvou, Nový Jičín, Olomouc, Prostějov
cena
990 Kč
rezervovat Volná místa: 5+

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Podmínky vstupu do Polska najdete zde.

Ponořte se do léčivé vody o teplotě až 38°C a nechte se hýčkat účinnými minerálními látkami, které mají pozitivní vliv na celý lidský organismus a pomáhá léčit řadu nemocí (pohybové ústrojí, kardiovaskulární a gynekologické nemoci, kyselinu močovou, nemoci kůže, stres a mnoho jiných). Tyto termální lázně je skutečně velký a moderní podtatranský areál, který nabízí velké množství vnitřních i venkovních bazénů s tryskami, vířivkami, solnými jeskyněmi, solným a siřičitým bazénem, saunami, vlnobitím a mnoho dalšího. Pro děti je zde hned několik tobogánů, dětský koutek či skluzavky.

V areálu je k dispozici restaurace s výborným jídlem i kavárna s velice chutnými zákusky. V jednom z venkovních bazénů dokonce úžasný pool barPřes páru stoupající z horké vody se můžete kochat pohledem na panorama Tater.

Doporučujeme si vzít s sebou: župan, ručník, přezůvky, dobrou náladu

Fén je v šatnách, skříňky automaticky pro každého. Náramek na ruku - útrata v kavárně, restauraci i na baru se platí náramkem a při odchodu se zaplatí.

Časový harmonogram:

4:30 - odjezd Prostějov

5:00 - odjezd Olomouc

10:00 - 17:45 - osobní volno v termálech

17:45 - 18:00 - nástup do autobusu a odjezd zpět do ČR

23:00 - návrat do Olomouce

23:30 - návrat do Prostějova

Uvedené časy jsou orientační, můžou se změnit.


jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • osoba: 990 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, technický doprovod

Cena nezahrnuje: vstup do bazénové zóny (85 PLN/dospělý, 65 PLN/děti 3-16 let, 69 PLN/senioři 60+ a ZTP) příplatek za sauny (40 PLN/osoba), půjčení ručníku (5 PLN/osoba), půjčení županu (10 PLN/osoba). Neomezený vstup do bazénové zóny a zároveň i do saunária po celý den (122 PLN/dospělý a 107 PLN/senioři 60+ a ZTP).

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

pojedete tam s námi?

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.