Rakousko Laa an der Thaya

Kam se chystáme?

V úterý 5.7. je v ČR státní svátek!

Celý den v termálních bazénech s aquaparkem, vířivkou, vodopády, solným bazénem, tobogány a spoustu dalšího. Pro milovníky saunování je možnost rozšířeného vstupu do saunového světa za příplatek. Využijte naší zvýhodněné ceny vstupného na celý den!

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
úterý 05.07.2022
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
390 Kč
Vyprodáno.
Pokud chcete být náhradníky, přihlašte se prosím zde.

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Ráno odjedeme z Olomouce přes Prostějov, Vyškov a Brno směr termální lázně Laa an der Thaya s aquaparkem, kde si vychutnáte po celý den termální bazény, třeba i vířivku, vodopády, solný bazén, tobogán a mnohem více. Rozsáhlý šestihektarový areál s aquaparkem nabízí termální halu, kde najdete hlavní termální bazén o teplotě 34°C. Ve venkovním termálním bazénu si užijete vířivky, vodopády a světelné paprsky. Dopřát si můžete také solný bazén s podvodní hudbou (36°C). Kdo nebude chtít jen relaxovat, může využít další bazén k aktivnímu plavání. Jen vás upozorňujeme, že voda v tomto bazénu je o malinko chladnější, protože se počítá s vaším pohybem. Absolutní relax na vás čeká v odpočinkové zimní zahradě a asijské místnosti. Své tělo dokonale prohřejete v sauně. Děti budou mít radost z 90 metrového tobogánu a z pohádkového dětského světa.

Nabídka služeb je široká, tak neváhejte a navštivte vyhlášené termální lázně Laa (Therme Laa).

Termální voda termálních lázní Laa Léčivý pramen "Laa Thermal Nord I" obsahuje sodík, chlorid, jód a jiné minerály, které proudí do všech bazénů termálních lázní Laa. Za sekundu vytryskne ze země 6,3 litrů termální vody o teplotě 42 stupňů Celsia s příznivou hodnotou pH 7,36. Léčivá pramenitá voda odpovídá pomocí kontrolované úpravy všem požadavkům zákona o hygieně koupališť jakož i předpisům týkajících se pitné vody.

Indikace

  • Onemocnění srdce a krevního oběhu: (periferní arteriální poruchy prokrvení, hypertonie, stavy po mozkové příhodě, trombózy a posttrombotický syndrom, poruchy žilního oběhu)
  • Onemocnění pohybového ústrojí: (degenerativní a chronicky zánětlivá onemocnění pohybového ústrojí, artrózy a spondylózy, spondyloartrózy, M. Bechtěrev, posttraumatická onemocnění kloubů, stavy po výhřezu ploténky, lumbago)
  • Neurologická onemocnění: (poruchy cerebrálního prokrvení, stavy po mozkové příhodě, chronická neuritida)
  • Určitá onemocnění očí: (onemocnění očních cév, degenerativní, senilní či zánětlivá makulární degenerace, suché oči, zakalení sklivce)
  • Všeobecná rekreace a rekonvalescence Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a vodní zábavu pro každý věk.


Pro naši agenturu jsme získali zvýhodněné ceny. Využijte této příležitosti.

Kam jedeme: Termální lázně v Rakousku, kousek za státními hranicemi

Doprava: autobusem (při minimální obsazenosti 30 osob) a cesta potrvá přibližně 2 hod. a 30 min. až do lázní

Odjezd: 7:00 hod z Olomouce

Návrat: 21:00 hod do Olomouce

Časy jsou pouze orientační.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • dospělák: 390 Kč
  • děti 3 - 14 let: 390 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z Olomouce, Prostějova, Vyškova a Brna, služby průvodce

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné do termálních lázní (celodenní vstupné 21 EUR (dospělý), celodenní vstupné se saunovým světem 26 EUR (dospělý), 16 EUR (děti od 3 let), děti do 3 let zdarma). Ceny vstupů jsou platné k 15.2. a mohou se do dojezdu zájezdu změnit.

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.