Rakousko Laa an der Thaya

Kam se chystáme?

Celý den v termálních bazénech s aquaparkem, vířivkou, vodopády, solným bazénem, tobogány a spoustu dalšího. Pro milovníky saunování je možnost rozšířeného vstupu do saunového světa za příplatek. Využijte naší zvýhodněné ceny vstupného na celý den!

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
úterý 05.07.2022
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
390 Kč
Rezervace byly ukončeny.

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Ráno odjedeme z Olomouce přes Prostějov, Vyškov a Brno směr termální lázně Laa an der Thaya s aquaparkem, kde si vychutnáte po celý den termální bazény, třeba i vířivku, vodopády, solný bazén, tobogán a mnohem více. Rozsáhlý šestihektarový areál s aquaparkem nabízí termální halu, kde najdete hlavní termální bazén o teplotě 34°C. Ve venkovním termálním bazénu si užijete vířivky, vodopády a světelné paprsky. Dopřát si můžete také solný bazén s podvodní hudbou (36°C). Kdo nebude chtít jen relaxovat, může využít další bazén k aktivnímu plavání. Jen vás upozorňujeme, že voda v tomto bazénu je o malinko chladnější, protože se počítá s vaším pohybem. Absolutní relax na vás čeká v odpočinkové zimní zahradě a asijské místnosti. Své tělo dokonale prohřejete v sauně. Děti budou mít radost z 90 metrového tobogánu a z pohádkového dětského světa.

Nabídka služeb je široká, tak neváhejte a navštivte vyhlášené termální lázně Laa (Therme Laa).

Termální voda termálních lázní Laa Léčivý pramen "Laa Thermal Nord I" obsahuje sodík, chlorid, jód a jiné minerály, které proudí do všech bazénů termálních lázní Laa. Za sekundu vytryskne ze země 6,3 litrů termální vody o teplotě 42 stupňů Celsia s příznivou hodnotou pH 7,36. Léčivá pramenitá voda odpovídá pomocí kontrolované úpravy všem požadavkům zákona o hygieně koupališť jakož i předpisům týkajících se pitné vody.

Indikace

  • Onemocnění srdce a krevního oběhu: (periferní arteriální poruchy prokrvení, hypertonie, stavy po mozkové příhodě, trombózy a posttrombotický syndrom, poruchy žilního oběhu)
  • Onemocnění pohybového ústrojí: (degenerativní a chronicky zánětlivá onemocnění pohybového ústrojí, artrózy a spondylózy, spondyloartrózy, M. Bechtěrev, posttraumatická onemocnění kloubů, stavy po výhřezu ploténky, lumbago)
  • Neurologická onemocnění: (poruchy cerebrálního prokrvení, stavy po mozkové příhodě, chronická neuritida)
  • Určitá onemocnění očí: (onemocnění očních cév, degenerativní, senilní či zánětlivá makulární degenerace, suché oči, zakalení sklivce)
  • Všeobecná rekreace a rekonvalescence Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a vodní zábavu pro každý věk.


Pro naši agenturu jsme získali zvýhodněné ceny. Využijte této příležitosti.

Kam jedeme: Termální lázně v Rakousku, kousek za státními hranicemi

Doprava: autobusem (při minimální obsazenosti 30 osob) a cesta potrvá přibližně 2 hod. a 30 min. až do lázní

Odjezd: 7:00 hod z Olomouce

Návrat: 21:00 hod do Olomouce

Časy jsou pouze orientační.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • dospělák: 390 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z Olomouce, Prostějova, Vyškova a Brna, služby průvodce
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné do termálních lázní (celodenní vstupné 21 EUR (dospělý), 14 EUR (děti od 3 let), děti do 3 let zdarma).

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.