Maďarsko Lázně Mosonmagyaróvár

Kam se chystáme?

VSTUP DO MAĎARSKA I LÁZNÍ JE NYNÍ BEZ OMEZENÍ! Více informací najdete zde.

Léčebné a termální lázně (zde schválně zdůrazňujeme slovo léčebné) s více než padesátiletou tradicí se nacházejí ve městě Mosonmagyaróvár v severozápadním Maďarsku. Zdejší termální prameny se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy. Tato voda má blahodárné účinky na choroby pohybového ústrojí, pozitivně ovlivňuje záněty kloubů a pomáhá s léčbou onemocnění horních cest dýchacích či gynekologických problémů.

V současné době se zde návštěvníci mohou těšit ze sedmi bazénů s termální vodou o teplotách od 30 do 38 stupňů Celsia, rozsáhlá zelená prostranství, impozantní vnitřní odpočívárny, bezpočet opalovacích lehátek i na kvalitní restaurace a bufety.

Na jaře 2020 byl zahájen provoz nového špičkového termálního bazénu s léčivou vodou, vybudován interaktivní park pro rodiny s dětmi a dětský bazén.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
sobota 19.03.2022
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
590 Kč
Rezervace byly ukončeny.

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Léčebné a termální lázně Mošoň (hezky česky) – Mosonmagyaróvár (správně maďarsky) se nachází uprostřed zeleně a také v blízkosti centra. Návštěvníci se mohou vykoupat v bazénech s různou teplotou vody, které se nachází jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorách. Lázně jsou vyhlášené svými léčebnými účinky a pramen má certifikované osvědčení léčivé vody. Místní pramen patří na kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Zdejší termální pramen má alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodu s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Ne každé termální lázně disponují vodou s léčebnými účinky, ale zdejší voda nabízí opravdu to nejkvalitnější.

Velkou výhodou těchto lázní je skutečnost, že všechny zdejší bazény jsou v provozu celoročně a vždy je zachována vysoká kvalita nabízených služeb. V dolní části lázní, jež navazuje na vchod z budovy hotelu Flexum Termal, se nachází nejteplejší léčebný bazén, kde teplota vody dosahuje až 38 stupňů Celsia. Dále je zde také sedací bazén s teplou vodou a oba tyto bazény jsou částečně kryté stříškou. Příjemným zpestřením celého pobytu v lázních jsou vířivky, vodní hřib a další masážní přístroje.

Maďarsko má skutečně jedinečné termální lázně, které nabízí relaxaci, odpočinek a léčivé účinky. V Mošoni se nachází také dva plavecké bazény, které v ostatních lázních většinou chybí. Lázně nabízí také celou řadu léčivých procedur od masáží přes specializované fyzioterapie, nechybí ani koupele a zábaly. Zdroje léčivé vody leží v hloubce 2000 metrů a teplota je 74 stupňů Celsia.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • osoba: 590 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, služby technického doprovodu

Cena nezahrnuje: vstupné dospělí: €12, studenti (14-18 let): €10, děti (6-14 let): €9, děti do 6 let: zdarma. Příplatek do saunového světa činí €8. Ceny jsou platné k 2.2.2022 a je možné, že se do odjezdu změní.

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

jak výlet hodnotili naši klienti?

„Bylo to super děkujeme.😊“ Andrea Čunderlová
„Krásná sluničková, sobota kterou jsme si úžasně užily jako náhradnice...děkujeme a těšíme se do všech léčivých vod s Vámi...jen nevíme co nám příští dny přinesou 🤔🌞☀️🍺🍷🛀🛀👍🖐🖐“ Hana Vojáčková

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.