Rakousko Vánoční Vídeň II

Kam se chystáme?

V sobotu před Štědrým dnem navštívíme jedno z nejkrásnějších měst Evropy - Vídeň. Nezapomenutelnou atmosféru má právě v době adventu, kdy je celé město nádherně vyzdobené a po setmění je nasvícené tak, že až to místy bere dech. Zastavíte se a jen vnímáte tu atmosféru, možná i vůni pečených kaštanů či jiných pochutin. K pití si můžete dát tradiční hrníček punče nebo svařeného vína. Lze zde koupit ručně vyráběné vánoční ozdoby ze dřeva nebo foukaného skla.

Nejdříve se ale projdeme historickým centrem s průvodcem, od kterého se dozvíte spoustu zajímavostí, uvidíte známe i méně známé památky a určitě se dozvíte spoustu nového.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
sobota 18.12.2021
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
590 Kč
Rezervace byly ukončeny.

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Adventní výlet do Vídně začíná odjezdem z ČR tak, abychom do hlavního města Rakouska přijeli až skoro v poledních hodinách. Nebudeme vyjíždět z ČR brzo, protože chceme vidět nejhezčí vánoční trhy Evropy až pod rouškou tmy, nasvícené a plné vánoční nálady.

Čas kolem obědu je ideálním časem pro zahájení společné procházky centrem s průvodcem, která zabere přibližně dvě hodiny. Příjemnou procházku a prohlídku historického centra zakončíme před budovou radnice na Radničním náměstí, kde se konají slavné adventní trhy. Jedná se o největší vídeňské trhy, kde se nachází až 150 stánků, ale o nic méně kouzelné jsou adventní trhy na náměstí Marie Terezie, náměstí Karlsplatz, Am Hof a dalších. Všude zde si můžete vychutnat pravou vánoční atmosféru s punčem, vánočním cukrovím, marcipánem, praženými kaštany a mnoha jinými dobrotami. Vzhledem k tomu, že do Vídně dorazíme až v poledne, nebudeme spěchat s odjezdem a zažijete vánoční trhy po setmění, nádherně nasvícené centrum Vídně a třeba se dočkáme i sněhových vloček.  

Po setmění se kolem 18:00 hod. sejdeme na smluveném místě odjezdu a vyrazíme zpět do ČR. Věříme, že se budete vracet příjemně vánočně naladěni a možná i obtěžkáni vánočními balíčky pro své blízké.


Přibližný časový rozvrh:

7:30 – odjezd Olomouc

8:00 – odjezd Prostějov

8:25 - odjezd Vyškov

12:00 – 14:00 – společná procházka ve Vídni

14:00 – 18:00 – individuální volno

18:00 - odjezd z centra Vídně

Cca 21:00 – návrat do nástupních míst

Všechny časy jsou orientační a budou upřesněny v pokynech před odjezdem.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • osoba: 590 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, služby technického průvodce

Cena nezahrnuje: cestovní připojištění

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.