Rakousko Therme Wien

Kam se chystáme?

Na tento státní svátek (28.10.) jsme vám domluvili 20% slevu v luxusních termálních lázních Therme Wien. CENA ZAHRNUJE CELODENNÍ VSTUPNÉ DO TERMÁLŮ!

Víte, že oba léčivé prameny v Therme Wien patří díky svému obsahu síry 62,4 a 64 mg/l k nejúčinnějším pramenům Evropy? Už u Římanů byly léčivé sirné prameny ve Vídni velmi oblíbené. K umožnění jejich využití vznikly v roce 1974 na jihu Vídně termální lázně Therme Oberlaa. V roce 2010 byly tyto lázně přestaveny na Therme Wien: 26 bazénů, 25 saunových a parních kabin, 2.500 lehátek a 6.000 m² velká rekreační plocha z nich činí největší termální lázně Rakouska.

Saunový svět je za příplatek 8,5 Euro/osoba.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
čtvrtek 28.10.2021
odkud
Brno, Olomouc, Prostějov, Vyškov
cena
590 až 1290 Kč
Rezervace byly ukončeny.

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Architektonicky jsou jednotlivé oblasti uloženy jako kameny podél toku potoka, táhnoucího se celými termálními lázněmi. Postupujeme-li podél tohoto potůčku, projdeme oblastmi Kámen krásy, Kámen klidu, Kámen zážitků a Kámen Fitness. Mezi tím se nacházejí dvoje velké termální lázně, jejichž vnitřní a venkovní bazény, zahřívané lavice a lehátka lákají na k tomu na chvíli se zastavit. Prostor s vůněmi a vodními lůžky, romantický jeskynní bazén, lehátka alfa sféry pro hloubkovou relaxaci, odpočívárna s krbem, největší lázeňská knihovna Rakouska, odpočívárna s poslechem předčítaných knih a kino nenechají nesplněno žádné přání.

Zejména malí návštěvníci se mohou vyřádit do sytosti: Čtyři různé skluzavky, kanál s divokou vodou, tři skokanské věže, park pro vodní hry, loutkové divadlo a karaoke scéna k tomu poskytují dostatek možností. Indoorovou nabídku každý den doplní bezplatná animace pro děti a hlídání.

Za vyzkoušení stojí ale i venkovní část, tzv. zahrada ročních období: vedle 25metrového sportovního bazénu, bazénů s pramenitou a se slanou vodou a několika venkovních bazénů nabízejí vídeňské termální lázně návštěvníkům také hřiště na plážový volejbal, hřiště na bocciu, letní bar, masáže pod širým nebem a spoustu lehátek k opalování a odpočívání.

Za příplatek 8,5 euro se můžete nechat hýčkat v „Solankovém světě". Speciální sauny, gradovna a floatarium pro beztížnou relaxaci využívají pozitivních vlastností soli.

V restauraci termálních lázní, v bistru sauny a ovocném baru nepřijde Váš kulinářský požitek zkrátka! Kdo dostane chuť na něco sladkého, udělá nejlépe když ze zastaví v lázeňské cukrárně Oberlaa. Tato tradiční vídeňská provozovna je přímo vedle termálních lázní a zpracovává ročně 16,5 tuny čokolády.

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • prcek (0-3) roky: 590 Kč
  • dítě (3-7 let): 1090 Kč
  • mládežník (8-13 let): 1190 Kč
  • dospělý: 1290 Kč

Cena zahrnuje VŠE: celodenní vstupné do termálních lázní, autobusovou dopravu, technického průvodce.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstup do saunového světa

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.