Polsko Energylandia

Kam se chystáme?

1 VSTUPENKA = 2 PARKY!

Zábavní park pro celou rodinu a aquapark k tomu jen 3 hodiny od Olomouce. A to není všechno, vstupenka opravňuje k neomezenému využití atrakcí. Takže se svezete kolikrát chcete a máte na to celý den!

Tento zábavní park je jedinečným místem, kde si opravdu každý najde něco pro sebe! V obrovském komplexu na ploše asi 26 hektarů se nachází přibližně 60 různých atrakcí - od těch extrémních až po ty pro malé děti - 20 interaktivních her a dětských hřišť, 3 zóny a 12 gastronomických zařízení a restaurací. Nejlepší zprávou na konec je, že všechny atrakce využíváte neomezeně v rámci zaplaceného vstupného do parku.

Najdete zde například nové roller-coastry, Space Gun, kolotoče, autíčka, skluzavky, Jeep Safari, doprovodné show nejen pro děti, pohádkové bytosti, extrémní zónu, v aquaparku pak skluzavky, nejmodernější tobogánya jiné fantastické atrakce.

Podrobnější popis, cenové kategorie a informace ohledně zrušení výletu z naší strany kvůli nemoci covid-19 najdete níže. Pokud máte zájem o odjezd z města, které není v nabídce, napište nám prosím na rezervace@fajnvikendy.cz

datum
sobota 24.07.2021
odkud
Hranice, Olomouc, Přerov, Prostějov
cena
590 Kč
Rezervace byly ukončeny.

jak to tam bude vypadat?

jaké jsou detaily výletu?

Pojeďte se s námi okoupat, zasmát či vybláznit na atrakcích do Energylandie. Tento největší a moderní park se nachází v malebné oblasti města Zator v Polsku. V tomto prvotřídním parku světového formátu, najdou potěšení z jízd a her, jak nejmenší děti, tak i dospívající mládež a dospěláci. Těšit se můžete na hrátky na 3 dětských hřištích, interaktivní zábavu, různá představení a více jak 60 atrakcí pro malé i velké milovníky adrenalinu, které najdete ve 3 zónách:

- Extrémní - adrenalinová
- Rodinná
- Dětská, včetně koutku pro malé děti


Zařízení jsou certifikovaná. Atrakce nejen baví, ale hravou formou i učí. Navíc se zde pohybují oživlé pohádkové postavy, což ocení ti nejmenší.

Najdete zde i například nové roller-coastry, Space Gun, kolotoče, WRC Autíčka, skluzavky, Jeep Safari a jiné fantastické atrakce. Občerstvit se můžete v restauracích, cukrárně, kavárně nebo v rychlých občerstveních.

Pokud se chcete vybláznit na moderních atrakcích a prožít FAJN den s rodinou či přáteli, pak vám rozhodně doporučujeme navštívit tento super zábavní park, který není jen obyčejným lunaparkem s několika zastaralými atrakcemi. EnergyLandia je pecka! Je to svět kvalitních atrakcí, kouzelných okamžiků a radosti, kde se cítí dobře všechny věkové generace.

A to všechno za cenu jedné vstupenky!

Kam jedeme: Aquapark a zábavní cenrum v jednom - Energylandia, město Zator, Polsko
Doprava: Autobusem

Covid: Povinné roušky v autobuse

jak je to s cenami?

Níže najdete informace ohledně cenových kategorií a co cena výletu zahrnuje či nezahrnuje:

  • dospělák: 590 Kč
  • děti (3-15 let): 590 Kč
  • děti (do 3 let): 590 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z olomouce, služby průvodce
Cena nezahrnuje: vstupné 119 Zlt./dospělý, 79 Zlt./děti do 140 cm; pojištění léčebných výloh

COVID: Pokud nebude možné z důvodu vládních opatření, vydaných v rámci nemoci covid-19, výlet uskutečnit, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacených peněz. Doporučujeme si sjednat cestovní připojištění včetně příplatku za zrušení výletu pro případ, že onemocníte nemocí covid-19 nebo budete umístěni do karantény. V opačném případě může dojít k propadnutí Vaší zálohy za výlet.

Rezervační formulář

{{ errors['persons[0].name'] }}
{{ errors['persons[0].birth_date'] }}
{{ errors.email }}
{{ errors.phone }}
{{ errors['persons[0].departure_id'] }}
{{ errors['persons[0].tarif_id'] }}

Mimo sebe závazně přihlašuji na výlet tyto osoby:

{{ errors['persons['+index+'].name'] }}
{{ errors['persons['+index+'].birth_date'] }}
{{ errors['persons['+index+'].departure_id'] }}
{{ errors['persons['+index+'].tarif_id'] }}
{{ errors.message }}
{{ errors.voucher_code}}
{{ voucherMessage }}
{{ errors.consent }}
Celková cena: {{ totalPriceComputed.totalPrice }} Kč (po uplatnění slevy {{ totalPriceComputed.discount }} Kč z poukazu)
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše rezervace byla úspěšně uložena.
Na email jsme Vám poslali kopii rezervace spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.

Přihlásit se jako náhradník

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.person_count }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Připsali jsme Vás na seznam náhradníků a když se uvolní místo, tak Vám hned napíšeme.