Máte zájem o poukaz? Rádi Vám jej vystavíme!

Můžete si u nás zakoupit poukaz v hodnotě 200 až 2 000 Kč, který pak použijete k nákupu libovolného výletu. Platnost poukazu je 1 rok od jeho zaplacení (v případě, že se výlety nebudou moci pořádat kvůli covidu, platnost poukazu samozřejmě prodloužíme). Pokud obdarovaný nevyčerpá celý poukaz na jeden výlet, nevadí - zbytek hodnoty poukazu můžete využít na nákup jiného výletu. Pokud máte o dárkový poukaz zájem, vyplňte prosím formulář níže. Po úhradě poukazu Vám jej okamžitě pošleme na Váš email. Poukaz Vám můžeme také zaslat poštou v dárkovém balení a to za příplatek 60 Kč.

Malá nápověda: Poukazy můžete darovat k narozeninám, k Vánocům, k Valentýnu či jen tak pro radost. Obdarovaný si pak už sám vybere dárek podle svých tajných přání a snů.

Úhrada za poukazy Poukaz můžete zaplatit buď převodem na náš účet, nebo ze svých příspěvků z fondu FKSP od zaměstnavatele. Byla by škoda tyto prostředky nevyčerpat a nevyužít je pro sebe. Pokud máte zájem o úhradu dárkového poukazu z fondu FKSP, napište nám prosím e-mail na rezervace@fajnvikendy.cz

Můžete si vybrat z následujících motivů:

Pokud máte zájem o poukaz, napište nám zde:

{{ errors.name }}
{{ errors.email }}
{{ errors.price }}
{{ errors.design }}
{{ errors.gift_package }}
{{ errors.message }}
{{ response.error }}