Máte zájem o poukaz?

Rádi Vám jej vystavíme!


Můžete si u nás zakoupit poukaz v hodnotě 200 až 2 000 Kč, který pak použijete k nákupu libovolného zájezdu. Platnost poukazu je 1 rok od jeho zaplacení (v případě, že se zájezdy nebudou moci pořádat kvůli covidu, platnost poukazu samozřejmě prodloužíme). Pokud obdarovaný nevyčerpá celý poukaz na jeden zájezd, nevadí - zbytek hodnoty poukazu můžete využít na nákup jiného zájezdu. Pokud máte o dárkový poukaz zájem, vyplňte prosím formulář níže. Po úhradě poukazu Vám jej okamžitě pošleme na Váš email. Poukaz Vám můžeme také zaslat poštou v dárkovém balení a to za příplatek 60 Kč.

Malá nápověda: Poukazy můžete darovat k narozeninám, k Vánocům, k Valentýnu či jen tak pro radost. Obdarovaný už si pak sám vybere dárek podle svých tajných přání a snů.


Úhrada za poukazy
Poukaz můžete zaplatit buď převodem na náš účet, nebo ze svých příspěvků z fondu FKSP od zaměstnavatele. Byla by škoda tyto prostředky nevyčerpat a nevyužít je pro sebe. Pokud máte zájem o úhradu dárkového poukazu z fondu FKSP, napište nám prosím e-mail na rezervace@fajnvikendy.cz


Můžete si vybrat z následujících motivů:Pokud máte zájem o poukaz, napište nám zde:
Jméno
{{ errors.name }}
E-mail
{{ errors.email }}
Hodnota poukazu
{{ errors.price }}
Motiv poukazu
{{ errors.design }}
Máte zájem o dárkové balení?
{{ errors.gift_package }}
Poznámka (pokud jste vybrali dárkové balení, napište nám prosím svoji adresu):
{{ errors.message }}
{{ response.error }}

Děkujeme!

Vaše objednávka byla odeslána.
Na email jsme Vám poslali kopii objednávky spolu s platebními údaji.

Nepřišel Vám email?
Zkontrolujte si prosím složku se spamy.