Jak rezervovat?

jednoduše. rychle. bezbolestně.

Zájezd si můžete rezervovat přímo na našich stránkách a to vybráním zájezdu, kliknutím na tlačítko rezervovat, vyplněním formuláře a jeho odesláním.

Můžete nám i napsat e-mail s rezervací a údaji níže uvedenými. Nejsme schopni akceptovat rezervace jinou formou (smskou, telefonicky, messangerem).

Do e-mailu rezervace@fajnvikendy.cz uveďte prosím tyto náležitosti:

 1. Název a datum zájezdu
 2. Objednatel a účastník zájezdu:
  • jméno a příjmení
  • datum narození
  • telefon
  • e-mail
 3. Dále závazně přihlašuji tyto osoby:
  • jméno a příjmení
  • datum narození

Po obdržení e-mailu Vám rezervaci potvrdíme nejpozději do 3 (tří) pracovních dní.

Kolik zaplatit
Částku k úhradě najdete v potvrzovacím e-mailu od naší cestovní agentury. Vždy prosím uhraďte celou zaslanou částku, jestliže v e-mailu není uvedeno jinak. Omlouváme se, ale od letošního roku již nepřijímáme zálohové platby u zájezdů do hodnoty 1000 Kč/osoba.
Kdy zaplatit
Termín úhrady najdete v potvrzovacím e-mailu od naší cestovní agentury. V případě, že platba do tohoto data nebude na náš účet připsána, dochází ke zrušení rezervace.
Jak zaplatit
Momentálně přijímáme platby pouze přes náš bankovní účet vedený u FIO banky: 2001745054 / 2010. Při zadávání platby, prosím vždy uveďte Vám přidělený variabilní symbol, který jsme Vám zaslali do e-mailu, a uveďte i Vaše jméno a příjmení. Pomocí těchto informací rychleji dohledáme Vaši rezervaci a spárujeme si ji s platbou. Po obdržení platby je Vaše rezervace závazná.

Do budoucna plánujeme rozšířit možností rezervací i plateb. Jakmile budeme mít vše připraveno a odzkoušeno, dáme Vám vědět.