Jak rezervovat? jednoduše. rychle. bezbolestně.

Rezervace a platby

Výlet si můžete rezervovat přímo na našich stránkách a to vybráním výletu, kliknutím na tlačítko rezervovat, vyplněním formuláře a jeho odesláním.

Částku k úhradě najdete v potvrzovacím e-mailu od naší cestovní agentury. Vždy prosím uhraďte celou zaslanou částku, jestliže v e-mailu není uvedeno jinak. Omlouváme se, ale od letošního roku již nepřijímáme zálohové platby.

Termín úhrady najdete v potvrzovacím e-mailu od naší cestovní agentury. V případě, že platba do tohoto data nebude na náš účet připsána, dochází ke zrušení rezervace.

Momentálně přijímáme platby pouze přes náš bankovní účet vedený u FIO banky: 2001745054 / 2010. Při zadávání platby, prosím vždy uveďte Vám přidělený variabilní symbol, který jsme Vám zaslali do e-mailu, a uveďte i Vaše jméno a příjmení. Pomocí těchto informací rychleji dohledáme Vaši rezervaci a spárujeme si ji s platbou. Po obdržení platby je Vaše rezervace závazná.

Do budoucna plánujeme rozšířit možnosti placení. Jakmile budeme mít vše připraveno a odzkoušeno, dáme Vám vědět.

Storno poplatky

Storno podmínky jsou následující, pokud rezervaci stornujete do:

  • do 35 kalendářních dnů před odjezdem, tak se Vám strhne 20% ze zaplacené částky
  • od 34 do 22 kalendářních dnů před odjezdem, tak se Vám strhne 30% z celkové ceny výletu
  • od 21 do 15 kalendářních dnů před odjezdem, tak se Vám strhne 50% z celkové ceny výletu
  • od 14 do 8 kalendářních dnů před odjezdem, tak se Vám strhne 80% z celkové ceny výletu
  • od 7 do 1 kalendářních dnů před odjezdem, tak se Vám strhne 100% z celkové ceny výletu
Prosím přečtěte si naše VOP pro více informací.

V případě zrušení rezervace se vždy za Vás snažíme najít náhradníky.

Hledání náhradníků

Věděli jste, že okolo 20% rezervací se zruší? Pokaždé, když se tak stane, máme s tím spoustu práce – od samotného zrušení přes hledání náhradníků až po vracení plateb. Jestliže budeme za Vás hledat náhradníky, berte prosím na vědomí, že od 13.6.2022 si budeme účtovat poplatek 100 Kč/osobu, který si odečteme z vaší uhrazené rezervace. Pokud si náhradníky najdete sami, nebudeme účtovat žádný poplatek a vrátíme vám celou částku zpět. Děkujeme za pochopení.